C++ developer

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete být součástí startup týmu C++ developerů v Praze?

Startup vyvíjí inovativní bezpečnostní systém za pomoci dronů a speciálních laserových kamer a je součástí společnosti, která na trhu působí již přes 20 let :)

Momentálně hledají do svého týmu šikovného C++11 developera.

Náplň práce:

vývoj komplexní aplikace na zabezpečení objektů (elektrárny až po soukromý sektor)
hledání nových řešení a možností v rámci vývoje
součástí je licencování, šifrování, 3D virtualizaci, scriptování

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek na stravné – 1.000 Kč měsíčně do hrubé mzdy
Kavárna na pracovišti
Ihned smlouvu na dobu neurčitou
3 sick days k dovolené (20+3)
Odborná školení
Konverzační výuka AJ od rodilé mluvčí na pracovišti
Možnost zahraničních cest (stáže, veletrhy, týmové rekreace)
Firemní večírky apod.
moderní, neformální kanceláře
home office 1x týdně

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Startup vyvíjející inovativní bezpečnostní systém za pomoci dronů a speciálních laserových kamer. je součástí společnosti, která na trhu působí již přes 20 let.

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Praxe na pozici/v oblasti

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

C++11 podmínkou
min 3 roky zkušeností, nejlépe 5 a více
GIT, Linux, TCP/IP, Multithreading, Python - dělají v něm ovladače
Vysokoškolské vzdělání
AJ na úrovni C1, ČJ komunikativní
práce na plný úvazek na HPP (možné i OSVČ

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3986087  Datum zveřejnění: 13.10.2020