Marketingový specialista

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Brno-venkov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenská společnost s dlouholetou tradicí působící v oblasti letectví, energetiky a dopravního průmyslu shání do svého týmu marketingového specialistu.

Na pozici vás čeká:
- tvorba PR strategie
- tvorba grafických a textových materiálů pro různorodé mediální výstupy
- tvorba online komunikace ve spolupráci s interním týmem
- pravidelná komunikace s médii a PR agenturami
- tvorba a úprava marketingových materiálů a textu na webových stránkách
- zajištění firmeních "novin" a tvorba interní komunikace se zaměstnanci
- archivace PR výstupů a vyhodnocování efektivity PR aktivit

Zaměstnanecké výhody, benefity

- pololetní i roční odměny
- další odměny a bonusy nad rámec mzdy
- 23 dnů dovolené
- flexibilní pracovní dobu
- příspěvek na penzijní připojištění/ životní pojištění
- příspěvek na stravování
- mobilní telefon, notebook
- bohatý referral program
- profesní růst
- možnost se dále vzdělávat

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Více informací vám sdělím osobně nebo telefonicky

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- anglický jazyk na úrovni min. B2 podmínkou
- předchozí zkušenost na obdobné pozic min. 2 roky (PR, média, copywriter)
- výbornou znalost ČJ (stylistika, gramatika)
- uživatelskou znalost MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
- znalost práce s grafickými programy (Adobe výhodou)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3990591  Datum zveřejnění: 22.10.2020