Obchodní manažer

Rapier s.r.o.

Místo práce
Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
01.03.2020
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 90 000 Kč/měsícBonusová zložka mzdy je závislá od plnenia plánovaných ukazovateľov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Zodpovedanie za predajné výsledky a plnenie stanovených finančných plánov.
- Starostlivosť o súčasných klientov, aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov na trhu.
- Prezentácia portfólia produktov a služieb.
- Optimalizácia portfólia ponúkaných služieb v súlade s vývojom trhu a konkurencie.
- Vedenie obchodných stretnutí, vyjednávanie obchodných podmienok a udržiavanie obchodných štandardov.
- Vytváranie, vyhodnocovanie a optimalizovanie obchodnej stratégie s cieľom maximalizovať objem predaja a výnosov, príprava a aktualizácia plánov predaja.
- Obchodné zastrešovanie nových produktov a služieb.
- Monitorovanie trhu, marketingové aktivity, reportovanie, vypracovávanie analýzy trhu a predaja.
- Účasť na obchodných stretnutiach, seminároch a prezentáciách.
- Aktívna osobná, telefonická a elektronická komunikácia s klientmi za účelom upevnenia a rozvoja obchodných vzťahov.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zamestnanecká zľava na produkty
- osobný a profesionálny rast
- podiel na zisku spoločnosti

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hľadáme priebojného kolegu s obchodným duchom, ktorý dokáže získať a uspokojiť požiadavky zákazníkov. Očakávame, že jeho prístup k prideleným úlohám bude zodpovedný a ich plnenie bude kompletné. Na tejto pozícii sa uplatní človek s výbornými komunikatívnymi zručnosťami, nekonfliktným vystupovaním a maximálnou ústretovosťou.
Znalosti a skúsenosti v sortimente poľovníckych a streleckých potrieb sú výhodou, nie však podmienkou.
Zbrojný preukaz na poľovnícke prípadne strelecké účely podmiekou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma Rapier s.r.o. sa zaobera velkoobchodom a maloobchodom v poľovníckom a streleckom sektore. Zastupujeme opticke firmy Leica a Minox pre Slovensky a Cesky trh.
ID: 3863041  Datum zveřejnění: 4.2.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc