Riaditeľ / Manažér pobočky Praha

RAVAFOL SK2, s.r.o.

Miesto práce
Praha, Česko
Termín nástupu
Ihneď
3 500 EUR/mesiac- Finančné ohodnotenie s potenciálom rastu podľa výkazov spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Máte manažérske skúsenosti a chcete sa posunúť vo svojej kariére a riadiť tím?
- Ste vynikajúci manažér v reklamno výrobnej brandži alebo ste pracovali v podobných úlohách?
- Ste vynikajúci komunikátor s vynikajúcimi schopnosťami predaja, marketingu a služieb zákazníkom?
- Rozumiete ekonomike v riadení spoločnosti?
- Dokážete udržiavať jednoduchý protokol spoločnosti pre úspešný rast?
- Riadili ste už výrobnú spoločnosť?
Pokiaľ ste odpovedal vo všetkom áno, máte možnosť si zmeniť svoj život k lepšiemu.
- Vašou zodpovednosťou bude riadenie spoločnosti so zameraním na ziskovosť pri súčasnom zachovaní najvyššieho štandardu, kvality a služieb zákazníkom v súlade s protokolom spoločnosti.
- Mali by ste byť schopný zvládnuť zložité situácie, pracovať pod tlakom a mali by ste byť schopní ovplyvňovať a rokovať na všetkých úrovniach.
- Nepotrebujete mať vysokoškolský titul, no znalosti anglického jazyka, strategické a kreatívne myslenie a silné obchodné, vyjednávacie a komunikačné zručnosti áno.

- Zázemie a podpora materskej spoločnosti na Slovensku
- Nová spoločnosť, založená pred dvomi rokmi na základe požiadaviek zákazníkov v Českej republike
- Odborná pomoc zo Slovenska cez komunikačné kanály alebo cez tel. podporu
- Výhoda nastavenia si kompletne celej spoločnosti od začiatku
- Automobil aj na súkromné účely
- Ubytovanie bezodplatne na vrub spoločnosti
- Mobil, či iná potrebná technika podľa požiadavky
- Finančné ohodnotenie s potenciálom rastu podľa výkazov spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Pracovná pozícia je dostupná v RAVAFOL CZ s.r.o.
Hlavní 227
250 82 Tuklaty
IČO: 061 54 069
DIČ: CZ 061 54 069

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Profesionálna výroba reklamy

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Výroba reklamy, stavba

Počet rokov praxe

3

- Hľadáme riadiaci činiteľ, ktorý nepozná slovo nedá sa a používa rozum.

Už niekoľko rokov pôsobíme na SK, CZ, HU a AT trhu ako priamy výrobca svetelnej a nesvetelnej reklamy, retailových produktov, výrobca a dodávateľ fasádnych systémov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3913246  Datum zveřejnění: 18.5.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac