Skladník divize Brno

RAVEN CZ, a. s.

Místo práce
Tovární, Brno-Chrlice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*manipulace s hutním materiálem
*příjem a výdej zboží (nakládka,vykládka)
*příprava zboží k expedici dle objednávek zákazníků

Zaměstnanecké výhody, benefity

*možnost pracovat ve stabilní a moderní společnosti
*zajímavé platové podmínky
* program zaměstnaneckých výhod (příspěvek na kulturu, sport, regeneraci ...).

Informace o náboru

Vaši žádost s připojeným životopisem pečlivě posoudíme, a v případě pozitivního výsledku Vás bezodkladně pozveme na osobní pohovor. Bohužel z důvodu velkého množství zájemců můžeme odpovídat pouze vybraným kandidátům. Viděli jste i naše ostatní pracovní nabídky? Upozorněte nás na jiného zajímavého kandidáta z okruhu Vašich známých a získejte atraktivní odměnu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

vítáná

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-odborná a zdravotní způsobilost
-osvědčení VZV výhodou
-paličký průkaz výhodou
-fyzická zdatnost
-trestní bezúhonnost
-časová flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina RAVEN, v Slovenské republice, České republice, Maďarsku a Polsku, s 800 zaměstnanci a obratem 300 mil €, patří k nejvýznamnějším prodejcům hutního materiálu v krajinách Visegrádské čtyřky.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3593363  Datum zveřejnění: 5.2.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou