Reagujte bez životopisu

Obchodní zástupce pro prodej masa prémiové kvality

RAVEN a. s.

Česká republika, Středočeský kraj, Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
1 000 EUR/měsíca víc podle zkušeností a formy spolupráce

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti na obchodní pozici a jednání s klienty?
Máte vášeň a cit pro dobré jídlo a vyznáte se v oblasti gastra?

Pro oblast prodeje masa prémiové kvality (Wagyu) hledáme obchodní zastoupení (interní nebo externí spolupracovníky) v ČR - PRAHA.
Nabízíme možnost práce na trvalý pracovní poměr nebo formou externí spolupráce.

Co bude náplní Vaši práce?
- Vyhledávání nových obchodních příležitostí.
- Prezentace produktů a jejích prodej.
- Péče o stávající zákazníky a rozšiřování portfolia zákazníků.
- Sledování dění na trhu.
- Příprava cenových nabídek pro klienty.
- Aktivní komunikace a podpora zákazníků.
- Organizace a účast na schůzkách s klienty.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme možnost spolupráce s atraktivními podmínkami těm, kteří disponují dobrou sítí obchodních kontaktů, znalostí odvětví a zkušenostmi v obchodní činnosti.

Informace o náboru

Vaši žádost a životopis zašlete e-mailem na adresu [email protected].
Dovolujeme si Vás upozornit, že vyrozumění bude zaslané jen kandidátům, kteří budou pozváni na výběrové řízení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

obchod, gastronomie

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- min. SŠ vzdělání
- zkušenosti s prodejem v oblasti gastra, masa - výhodou
- vynikající komunikační dovednosti
- profesionální a reprezentativní vystupování
- nadšení pro kvalitní jídlo
- řidičský průkaz sk.B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Sme najväčším predajcom hutníckeho materiálu na Slovensku s viac ako 30 ročnou úspešnou históriou.
Skupina RAVEN, s dcérskymi spoločnosťami v Českej republike, Maďarsku a Poľsku, 800 zamestnancami a obratom 300 mil. €, patrí k najvýznamnejším predajcom hutníckeho materiálu v krajinách Vyšehradskej štvorky.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 4581688  Datum zveřejnění: 18.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 000 EUR/měsíc