Inštruktor lyžovania/snowboardingu, obsluha požičovne, office manager

RAW Vratna - Michal Weiner

Miesto práce
Vrátna-Paseky, Terchová- Gavurky, Žilinský kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
15.12.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
8,-Eur/1hodina podľa počtu odpracovaných hodín

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

výuka lyžovania/snowboardingu, stavba detského parku, obsluha v požičovni lyží a snowboardov a v servise , prijímanie zákaziek, komunikácia so zákazníkom

sezóna strávená na horách v kolektíve mladých ľudí, možnosť lyžovania/snowboardovania, skialpinizmu vo voľnom čase, možnosť kariérneho rastu, zdokonalenie sa v cudzích jazykoch,

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail.

Požiadavky na zamestnanca

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Poľský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Ruský jazyk - Začiatočník (A2)

-platná licencia učiteľa lyžovania/snowboardingu, možnosť absolvovania kurzu v spolupráci s našou školou pred sezónou so zľavou
-vyžaduje sa športový duch
-zodpovednosť pri práci s ľudmi
-komunikatívnosť, slušné vystupovanie
-dochvíľnosť
-tímová práca
-radosť z práce s deťmi, trpezlivosť

Škola snežných športov, servis a požičovna lyží/snowboardov v stredisku Vrátna Free Time Zone , Terchová Gavurky.

Adresa spoločnosti

RAW Vratna
Dubová 29
01007 Žilina

ID: 3215030   Datum zveřejnění: 28.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   8,-Eur/1hodina podľa počtu odpracovaných hodín