Krajskí a okresní riaditelia pobočiek - celá SR

RAYA-Consulting spol. s r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
provízny systém, vysoko nadpriemerné finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, investičnú spoločnosť, ktorá sa špecializuje na obchodovanie s ušľachtilými kovmi, tovarom a službami s vysokou hodnotou, hľadáme ambicióznych krajských a okresných riaditeľov pre etablovanie v regiónoch.

Osobnostné predpoklady:
- Vynikajúce prezentačné a organizačné schopnosti
- Znalosť miestnych pomerov na úrovni okresu/kraja
- Schopnosť znášať vysoké pracovné zaťaženie
- Schopnosť znášať finančné riziko
- Orientácia na cieľ a úspechy
- Asertivita, pro-aktívny prístup, kreativita
- Vysoké finančné ambície
- Karieristický prístup
- Skúsenosti s vedením obchodného tímu, coaching
- Stavia vysoké pracovné ciele pre seba
- Rozhodné vystupovanie, sebadôvera

Výhody:
- Znalosť finančných a investičných produktov
- Vlastná kancelária v okresnom alebo krajskom sídle (na jej chod spoločnosť prispieva)

Čo ponúkame:
- Vysoko nadpriemerný zárobok, závislý od výkonu
- Medzinárodná kariéra
- Finančná podpora chodu kancelárie
- Kompletný systém fungovania, know-how
- Podpora na vzdelávanie

Čo očakávame:
- Otvorenie miestnej (krajskej, okresnej) kancelárie
- Aktívne vyhľadávanie klientov v danom regióne
- Vybavovanie klientov a starostlivosť o nich
- Organizovanie miestnych PR aktivít
- Organizovanie prezentácií
- Dosahovanie stanovených finančných cieľov
- Reporting smerom k vedeniu spoločnosti
- Monitoring miestneho trhu v portfólii Spoločnosti
- Reprezentácia portfólia spoločnosti na miestnej (krajskej, okresnej) úrovni

- Provízie z obratu regiónu
- Mentorstvo vedenia spoločnosti (20 ročné skúsenosti v danej oblasti)

Životopis v Slovenskom jazyku prosím pošlite na e-mailovú adresu [email protected]. Vybraných uchádzačov budeme telefonicky kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Investičná spoločnosť, ktorá sa špecializuje na obchodovanie s ušľachtilými kovmi, tovarom a službami s vysokou hodnotou. Je etablovaná vo viacerých európskych štátoch; na Slovensku je to jedinečná a neopakovateľná šanca zapojiť sa do jej budovania. Stabilné finančné zázemie, vysoká dynamika rozvoja a produkty s úžasnou flexibilitou - to sú charakteristické črty, ktoré zabezpečia Spoločnosti byť jednotkou na trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Znalosť miestnych pomerov na úrovni mesta/okresu/kraja
- Schopnosť znášať riziko
- Stavia vysoké pracovné ciele pre seba a pre svoj tím

Spoločnosť s viac ako desaťročnou históriou sa radí medzi popredné firmy, ktoré poskytujú komplexné poradenstvo hlavne v oblasti presonálneho riadenia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2421772  Datum zveřejnění: 13.10.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: provízny systém, vysoko nadpriemerné finančné ohodnotenie