Účetní

RC Trading, s.r.o.

Místo práce
Nová Tovární, Český Těšín, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.5.2020
Mzdové podmínky (brutto)
24 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho mladého, přátelského, kolektivu hledáme samostatnou účetní/účetního. Náplní práce bude vystavování a účtování odběratelských faktur, účtování přijatých faktur, vedení pokladny, účtování bankovních výpisů a tvorba a účtování interních dokladů.
Požadujeme orientaci v daňové a účetní legislativě, zejména v oblasti DPH. Práce s Word, Excel, Outlook. Znalost Helios Orange výhodou. Polština na komunikativní úrovni vítána. Minimálně SŠ vzdělání. Praxe na obdobné pozici alespoň 3 roky.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme 4 týdny dovolené, 3 sick days, stravenky v hodnotě 100,- Kč, firemní akce, kafeterie, služební notebook, možnost kariérního růstu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

ekonomika, daně, účetnictví

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2) a Polský jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

HELIOS - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Podvojné účetnictví - Expert

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

samostatnost, pečlivost, loajalita, týmová práce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

RCTrading, s.r.o. je firma, která se zabývá mezinárodním obchodem.
ID: 3902691  Datum zveřejnění: 14.4.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 24 000 Kč/měsíc