Start kariéry po mateřské s RE/MAX – zasloužíte si víc (Realitní makléř)

RE/MAX Trend - Ditty s.r.o.

Královéhradecký kraj, Pardubický kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost, internship, stáž
Termín nástupu
05.01.2019
Mzdové podmínky (brutto)
40.000,- až 90.000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Milá kolegyně, milý kolego, hledáme právě Vás!

Když reality, proč ne s největší sítí na světě?

Hledáme nové parťáky, ideálně se smyslem pro humor.)

Víme, že když se žena stane matkou, je to již její doživotní role č. 1.

Víme však také, že i přesto často touží po vlastní seberealizaci a uplatnění, které skloubí roli matky s rodinou.

ČAS je veličinou, které zvláště ženy s malými dětmi, skloňují ve všech pádech. Ušetříme Vám ho:
- naučíme Vás realitní procesy od A do Z, čímž získáte špičkovou profesní odbornost;

- naučíme Vás pracovat exkluzivně;

- naučíme Vás poskytovat nejlepší realitní službu na trhu a tím pracovat za nejvyšší možnou provizi;

- naučíme Vás budovat si vlastní databázi kontaktů;

- naučíme Vás pracovat tak, aby se k Vám klienti vraceli a dávali doporučení na další obchody;

Je to Váš život, samy se rozhodněte, co je pro Vás důležité…

Využijte příležitost pro maminky, které se nebojí výzev…

Prosím uveďte místo požadovaného výkonu práce. Děkuji

Zaměstnanecké výhody, benefity

Navíc sama budete paní svého ČASU:
- flexibilní pracovní doba;

- rozhodujte o výši příjmu vynaloženým úsilím a schopnostmi;

- přizpůsobte svou práci rodinnému životu a ne opačně;

- pracujte efektivně dle vlastní organizace náplně práce;

K tomu vám navíc poskytneme:
- silnou podporu kanceláře, zkušenosti majitelů v přímém prodeji 22 let

- RE/MAX Marketingové centrum (vizitky, plachty, e-shop, formuláře, letáky atd.)

- firemní dodavatele (tj. profesionální fotograf, služby homestagera, advokátní kanceláře, hypotéční poradci, odhadci, Inspekce nemovitostí, dodavatelé pro zpracování energ. štítku, tvorba půdorysů atd.)

- motivační odměňovací systém (až 80 % z provize - dále bonusy dle obratu)

- výhodný operativní leasing i na rodinné vozy pro naše makléřky na vozy VW a Škoda auto

- mobilní telefon, SIM karta, 24 hod IT podpora

- propracovaný a stále se vyvíjející vzdělávací program, díky kterému můžete růst - RE/MAX Akademie – kompletní školení a proškolování, certifikace, možnost zkoušky ISO

- příjemné prostředí, kde budete obklopeny skutečnými profesionály v oboru, kteří mezi sebou ochotně sdílejí své znalosti a zkušenosti;

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme nejrychleji se rozvíjející kancelář RE/MAX v Pardubickém, Královehradeckém Kraji a nyní i na Brněnsku.
Pravidelně obhajujeme certifikát kvality služeb kanceláře a RE/MAX ČR již potřetí obhájil prvenství v mezinárodní soutěži Superbrands...

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3271407  Datum zveřejnění: 29.10.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40.000,- až 90.000,-