Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Medior a Senior Node JS Developer

Recberry s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technologie, IoT | méně než 20 zaměstnanci | Brno a okolí

Pro klienta, kterému sa v krátké době se podařilo nejmodernější technologie na principu Internetu věcí (IoT) integrovat do komplexního systému a nasadit je v ostrém provozu, pomáhame s náborem

mediora a seniora NodeJS vyvojáře

Společnost vedle vlastních zařízení integruje i walk-by ci drive-by zařízení a systémy. Součástí dalšího rozvoje jsou nadstavbové produkty jako kompletní digitalizace instalací a možnost využití naměřených dat pro koncové odběratele v podobě zákaznického portálu a mobilní aplikace.

Co děláme?
Produkty IoT - komplexní systémy pro řešení vzdálených odečtů a dalších úloh IoT v průmyslovém rozsahu.

Na pozici Senior NodeJS Backend developer můžete očekávat, že budete
● účastnit se analýzy produktů
● technologickým guru
● a v neposlední řadě vyvíjet

Očekáváme, že máte zkušenosti a pokročilou znalost
● Node.js + TypeScript
● NestJs
● MongoDB a NoSQL databáze
● Agile metody vývoje
● Microservices
● Docker

Dále byste neměl/a postrádat
● 3 a více let praxe
● alespoň základní zkušenosti s frameworkem NestJs
● chuť rozvíjet a posouvat dále rozsáhlou hybridní IoT aplikaci
● přehled v moderních cloudových technologiích a postupech
● ochota a trpělivost při konzultování juniornějších členů týmu
● chuť rozvíjet a zlepšovat se dále pomocí nových technologií
● znalost AJ na úrovni B1

Proč pracovat právě u nás?
● budete pracovat v dynamickém a přátelském prostředí, kde je důležitý výsledek,
● prostor pro seberealizaci,
● fixní plat a variabilní část,
● hybridní model práce,
● možnost práce na HPP nebo IČO
● telefon, notebook a individuální plán benefitů (Multisport karta, …)

Informace o náboru

obsazujeme dve pozice, mediora a seniora

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

a personal agency hackers

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

2 zaměstnanci
ID: 4457446  Datum zveřejnění: 31.10.2022