Asistent / asistentka daňového poradcu v Rakúsku

red tax Steuerberatung GmbH

Miesto práce
Viedeň, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Jún 2024
2 600 EUR/mesiac2.600 EUR Brutto pri plnom úväzku 40 hod/týž, 13. a 14. plat, po absolvovaní odbornej skúšky na rakúskej komore daňových poradcov navýšenie na 2.900 EUR brutto mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Prijímanie klientov, komunikácia s klientmi v nemeckom a slovenskom jazyku
- Komunikácia s rakúskymi inštitúciami (napr. daňový úrad, poisťovne atď.) v nemeckom jazyku
- Administratíva, vybavovanie registrácii, žiadostí, hlásení a pod.
- Aktívna práca na PC (Outlook, Word, Excel)
- Rôzna evidencia, spravovanie pošty, organizácia dokumentov

- Fakturácia
- Spravovanie termínov

- 13. a 14. mzda
- Možnosť rastu a absolvovania kurzov, školení (administratíva, účtovníctvo, mzdové účtovníctvo atď)
- Pracovný mobil
- Zaučenie sa do programov a databáz
- Príjemné pracovné prostredie v centre Viedne

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2) a Český jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

- Nemecký jazyk (C1/C2)
- Slovenský/český jazyk (materinský)
- Anglický jazyk (stredne pokročilý B1/B2)
- Komunikačné a organizačné schopnosti
- Zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita, multitasking
- Ochota učiť sa a koordinovať desaťčlenný tím

Sme daňová poradenská spoločnosť vo Viedni, zameraná na medzinárodné daňové právo.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomáš Rehák
E-mail: poslať životopis
ID: 4825369  Datum zveřejnění: 8.5.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 600 EUR/mesiac