Technolog

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Kraj Vysočina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Měli byste mít:

• VŠ vzdělání technického zaměření – strojírenství, materiálové inženýrství, apod.
• Předchozí praxe z obdobných pozic
• Komunikativní znalost AJ nebo NJ
• Orientace v rámci technické dokumentace
• Znalost metodik štíhlé výroby - výhodou
• Znalost technologií zpracování plastů – výhodou
• Pokročilá znalost MS Office, znalost SAP - výhodou

Vaším úkolem bude:

* • Nastavování technologických postupů, zavádění nových linek, projektový management
• Stanovení a specifikace výrobních prostředků a zařízení
• Optimalizace a systematické zefektivňování výrobních procesů a pravidel
• Kontrola a schvalování způsobilosti strojů/ procesů
• Zavádění štíhlých metod výroby
• Podílení se na nových projektech
• Spolupráce napříč společností

Zaměstnanecké výhody, benefity

Společnost nabízí:

• Zázemí silné mezinárodní automotive společnosti
• Možnost pracovat v rámci stabilního týmu profesionálů
• Příležitost pro kariérní růst
• Zajímavá a motivující práce
• Motivující systém firemních benefitů ( bonusy, podíly na zisku, jazykové kurzy,..)

Informace o náboru

Termín nástupu: dle dohody
Lokalita práce: kraj Vysočina/Jihlavsko

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala a splňujete dané požadavky, zašlete mi Váš profesní životopis. Pro další informace a zajímavé pracovní nabídky mne můžete kontaktovat prostřednictvím emailu: adela.rohackovaATreedglobal.com nebo pomocí sítě LinkedIn.

Těším se na spolupráci!

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Máte zkušenosti s tvorbou technologických postupů a s nastavováním procesů v rámci výrobního prostředí? Orientujete se dobře v metodikách štíhlé výroby? Ve spolupráci s úspěšnou mezinárodní výrobní společností, hledá nyní REED motivovaného uchazeče s praxí na pozici TECHNOLOGA.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3113524  Datum zveřejnění: 4.10.2017