Senior účetní (V blízkosti metra Zličín)

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
45000 Kč - 55000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní a stabilní společnost, sídlící u metra Zličín, hledáme uchazeče na pozici: Senior účetní

Vaše role

- Zaúčtování přijatých faktur
- Kontrola a zaúčtování vnitřních transakcí
- Spolupráce při vytváření reportů a účetních závěrek
- Podpora a spolupráce při komunikaci s auditory
- Podpora finančního ředitele

Co od Vás očekáváme?

- Střední/Vysoká škola
- Alespoň 2 roky zkušeností na obdobné pozici
- Znalost MS Excel.
- Znalost Anglického jazyka

Co Vám nabízíme?

- 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, možnost stravování na pracovišti
- Práce v mezinárodním prostředí s možností růstu
- Vzdělávání
- Příspěvek 10 000 Kč na kafeterii
- Ovocné dny
- Flexibilní pracovní doba
- Bonusy ke mzdě
- Práce v blízkosti metra Zličín
- Nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody

Pro další informace a zajímavé pracovní nabídky se spojte přímo na LinkedInu: https://www.linkedin.com/in/horkyjakub/

Těším se na naši komunikaci.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálu dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchovávání Vašich osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. Ochrana osobních údajů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné administrativní a podpůrné služby

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní a stabilní společnost, sídlící u metra Zličín

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3148161  Datum zveřejnění: 1.8.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 45000 Kč - 55000 Kč