Junior Financial Controller

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Řepov, Okres Mladá Boleslav
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 - 28 000 CZK

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máš po škole a hledáš novou pracovní příležitost v oblasti financí, kdy bys využil/a své analytické schopnosti? REED má pro Tebe perfektní nabídku. Pro svého klienta, mezinárodní společnost působící v oblasti automotive, hledá REED vhodné kandidáty na pozici Junior Financial Controller. Pozice je vhodná ja pro čerstvé absolventy, tak pro kandidáty s 1 - 2 roky zkušeností.

Náplň práce:
• zpracování finančních plánů a reportů
• vyhodnocení interních KPI
• účast na finančních uzávěrkách a auditech,
• podniková administrativa a podpora finančního oddělení
• příprava čtvrtletního/ročního rozpočtu
• spolupráce na interních projektech

Zaměstnanecké výhody, benefity

• stabilní zázemí mezinárodní společnosti
• zajímavé platové ohodnocení včetně 13. platu
• 25 dní dovolené
• možnost profesního růstu
• příspěvek na obědy, sportovní a společenské akce, poukázky Flexi Pass

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Náš klient je významný hráč v automobilovém průmyslu se závodem v Řepově (okres Mladá Boleslav)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Ekonomika a podnikové finance

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Podvojné účetnictví - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Vysokoškolské vzdělání nebo středoškolské vzdělání s relevantní pracovní zkušeností
• Středně pokročilá angličtina
• Znalost MS Office (Excel)
• Min. základní znalost podvojného účetnictví
• SAP nebo Hyperion výhodou
• Analytické myšlení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3167512  Datum zveřejnění: 22.8.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 - 28 000 CZK