R&D Manager

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, zahraniční společnost, která vyrabí jedinečný produkt v oblasti potravinářského průmyslu, pomáháme obsazovat novou pozici R&D managera, který bude vést tým 9 lidí a vyvíjet nové produkty podle požadavků zákazníků.
Na této pozici bude Vaším úkolem:
• Vedení týmu 7 – 9 vývojářů
• Plánování, řízení a kontrolování celého vývoje produktu
• Sestavování plánu s ohledem na potřeby společnosti a sledovat jeho plnění
• Komunikace s vývojovým týmem, výrobou i se zahraničím
• Starat se o finanční stránku projektu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Klient nabízí:
• Práce v atraktivním zázemí nekorporátní mezinárodní společnosti
• Odpovídající platové ohodnocení
• 13. a 14. plat
• 5 týdnů dovolené + 2 sick days
• Závodní stravování nebo možnost stravenek

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Mezinárodní společnost s pobočkami po celém světě, nekorporátního typu.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3168174  Datum zveřejnění: 23.8.2017