Investigation Analyst – V centru Prahy

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, významnou Britskou devizovou společnost, hledáme uchazeče na pozici: Investigation Analyst pro nově vznikající finanční HUB v centru Prahy.

Pozice je ideální pro kandidáty, kteří chtějí přejít z účetnictví do analýz a kontrolingu, popřípadě již v analýzách pracují a hledají změnu.

Vaše role:

- nezávislá Kontrola Reconciliations týmu.
- hledat konkrétní případy a odhalování chybných přístupů
- pomáhat a analyzovat problémy a navrhovat správný postup
- komunikace s UK a Indií.
- samostatně získávat a analyzovat potřebná data
- kooperace se členy účtárny a s třetími stranami (banky, auditoři, dodavatelé..)
- příprava reportů

Pro další informace a zajímavé pracovní nabídky se semnou spojte přímo na LinkedInu: https://www.linkedin.com/in/horkyjakub/

Těším se na naši komunikaci.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálu dáváte souhlas ke shromaždování, zpracování a uchovávání Vašich osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. Ochrana osobních údajů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?

- práce v mezinárodní Britské společnosti.
- přátelský tým
- příspěvky na penzijní/životní pojištění
- flexibilní začátek/konec pracovní doby
- 5 týdnů dovolené
- zahraniční pracovní cesty
- vzdělávací kurzy
- zaškolení
- další škála zaměstnaneckých výhod

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Bankovnictví, peněžnictví

Britská devizová společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme

- zkušenosti v oblasti účetníctví
- znalost IFRS Výhodou
- dobré komunikační a analytické schopnosti
- schopnost komunikace v Angličtině
- dobrá znalost MS Office
- ochotota občasné cesty do zahraničí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3251782  Datum zveřejnění: 23.11.2017