Obchodník s duší hráče

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Brno - střed, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Jednání s obchodními partnery a klienty
• Získávání nových klientů
• Příprava nabídek, uzavírání smluv a další rozvíjení dlouhodobých vztahů
• Vedení obchodních jednání
• Účast na mezinárodních výstavách
• Práce s moderními technologiemi

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Pružná pracovní doba
• Motivující platové ohodnocení (fixní a pohyblivá složka)
• Kancelář s parkovacími místy v centru Brna a dobrou dostupností MHD
• Neformální pracovní prostředí s rodinnou atmosférou a relax zónou, žádný klasický open space
• Dovolená navíc a sick days
• Pracovní telefon a notebook
• Pravidelné pořádání školení a teambuildingů
• Možnost úschovy kola na pracovišti, výuka jogy, donáška jídla a jiné

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

REED hledá Obchodníka s hravou duší, který se nebojí oblasti technologií, aby se připojil k rychle se rozvíjející brněnské společnosti. Hlavním úkolem bude především prezentování společnosti na tuzemském i zahraničním trhu, péče o stávající klienty a dodavatele a aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí. Do budoucna je možný další profesionální růst na vedoucí pozici.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Praxe na obchodní pozici minimálně 3-5 let
• Velmi dobrá angličtina (B2+)
• Řidický průkaz sk. B
• Zkušenost s přípravou a revizí smluv
• Dobré organizační schopnosti
• Pozitivně smýšlející, komunikativní osobnost
• Velkou výhodou, ne však podmínkou, je zkušenost z IT společnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3277688  Datum zveřejnění: 5.2.2018