Technical Sales Manager

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte angličtinu na komunikativní úrovni a nebojíte se jí denně využívat? Byla by pro Vás zájímavá pozice Sales Managera v oblasti elektrotechniky?

Společnost REED hledá pro významného mezinárodního klienta v oblasti technologií Sales Managera. Pokud jste schopní a iniciativní a máte technické myšlení a obchodního ducha - právě tato nabídka muže byt tou pravou příležitostí pro Vaše uplatnění.

Na této pozici Sales Managera budete:
• Zaštiťovat veškerou komunikaci s obchodními partnery po celém světě
• Opovídat za prodej výrobků a realizaci marketinových aktivit
• Poskytovat technické poradenství o produtku
• Mít možnost cestovat po celém světě

Váš profil:
• VŠ vzdělání v oblasti elektrotechniky – čtění technické dokumentace
• Velmi dobrou angličtinu
• Schopnost samostatného vystupování, prezentace a argumentace
• Orientace na dosažení cíle

Klient nabízí:
• Práce v atraktivním zázemí silné mezinárodní společnosti
• Velmi motivující platové ohodnocení a další benefity
• Možnost cestování do zahraniří
• Příležitost pro kariérní růst

Místo pracoviště: Brno
Nástup: dohodou
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše CV.

Sledujte nás na www.reedglobal.cz, https://www.facebook.com/RSRCzechRepublic

Na spolupráci se těší
Lenka Zůfalá, REED – Engineering
+420 702 093 129; [email protected]

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Mezinárodní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3287985  Datum zveřejnění: 16.1.2018