Aplikačný inžinier - Automatizácia

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Miesto práce
okres Nitra
Mzdové podmienky (brutto)
1000-1800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komunikácia so zákazníkmi, vzdialená podpora zákazníkov a oživovanie strojov u zákazníka.
- Vývoj aplikácií PLC.
- Návrhy technických riešení s ohľadom na ponuku spoločnosti.
- Podpora pri vývoji a realizácii špecifických zákazníckych riešení.
- Príprava a realizácia školení u zákazníka.

- Veľmi motivujúce platové ohodnotenie.
- Zaujímavé projekty v dynamickom kolektíve.
- Veľmi moderné pracovné prostredie.
- Možnosť vzdelávania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Jedna z najväčších spoločností, ktorá pôsobí v Slovenskej republike v odbore automatizácie a disponuje vlastným výrobným závodom, hľadá do svojho tímu pre pobočku v Nitre Aplikačného inžiniera v oblasti hydrauliky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Automatizácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Znalosť programovania PLC.
- Skúsenosti z oblasti hydrauliky sú veľkou výhodou.
- Vyhláška 50.
- Ochota cestovať.

Reed Specialist Recruitment je nezávislá globálna spoločnosť zaoberajúca sa náborom a riadením talentov po celom svete. Bola založená v roku 1960 a od tej doby sa rozrástla na sieť 450 pobočiek v 8 krajinách. V súčasnosti je najväčšou rodinnou recruitment spoločnosťou na svete. Viac ako 55 rokov tréningu umožňuje našim lokálnym a medzinárodným recruitment špecialistom v 20 oboroch pomáhať ľuďom v rozvoji ich kariéry. V Českej republike REED poskytuje profesionálne poradenstvo pre uchádzačov o zamestnanie už od roku 2008. Pobočky, ktoré pokrývajú aj slovenských klientov nájdete v Prahe a Brne.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3293985  Datum zveřejnění: 24.1.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1000-1800