Technik údržby v oblasti elektro

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mezinárodní výrobní závod ve spolupráci se společností REED hledá vhodného kandidáta na pozici TECHNIK ÚDRŽBY V OBLASTI ELEKTRO.

Pokud jste kvalifikovaným uchazečem, neváhejte a vykročte vstříc nové karíéře ještě dnes! Můžete se těšit na prostředí s vysokou mírou odpovědnosti!

Pracovní náplní na pozici TECHNIK ÚDRŽBY je:
• Provádění preventivní údržby
• Kontrola údržby, řešení nedostatků ve výrobě
• Zajištění bezpečnosti provozu strojů a zařízení pro elektrotechnickou výrobu
• Analýza poruchovosti zařízení a návrh nápravných opatření
• Vedení technické dokumentace
• Spolupráce při vylepšování strojních zařízení

Zaměstnanecké výhody, benefity

Klient nabízí:
• Práci na HPP v mezinárodní společnosti
• Zajímavé finanční ohodnocení
• Nástupní bonus po zkušební době
• Profesní růst, vzdělávání
• Dotované stravování
• Dovolená navíc

Informace o náboru

Místo pracoviště: Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj

Nástup: dohodou

Typ pracovního vztahu. Práce na plný úvazek

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše CV.
Sledujte nás na www.reedglobal.cz, https://www.facebook.com/RSRCzechRepublic

Na spolupráci se těší
Adéla Roháčková, REED – Engineering
+420 601 321 464; adela.rohackovaATreedglobal.com

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Mezinárodní výrobní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Váš profil:
• Ochota pracovat na třísměnný provoz
• Vyučení v technickém oboru (strojním nebo elektro).
• Platná zkouška z vyhlášky 50/78, §6
• Praxe v odstraňování poruch na zařízeních elektro
• Zkušenost s údržbou výrobních strojů
• Práce na PC – excel, word

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3302158  Datum zveřejnění: 5.2.2018