Hlavní účetní

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, významnou Britskou společnost, hledáme uchazeče na pozici Hlavní účetní se znalostí Českých a Slovenských účetních standardů.

Náplň práce:

Vést účetnictví společnosti v souladu s Českými a Slovenskými účetními standardy
Spolupracovat s externími poradci
Řídit a rozvíjet tým podřízeným pracovníků
Podílet se na projektech, které souvisejí se změnami v rámci účetního týmu / účetních procesů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme

Důkladný systémem zaškolení
Přátelský a otevřený tým
Nadstandartní mzdové ohodnocení
Mobilní telefon, notebook
flexibilní pracovní doba a vlastní řízení času
Možnost home officu
37,5 hodinový pracovní týden
MultiSport karta
25 dnů dovolené, čaj a kávu na pracovišti
Stravenky
Penzijní připojištění apod.
Místo pracoviště: Praha
Nástup: dohodou
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Informace o náboru

Pokud Vás tato příležitost zaujala, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše CV.

Pokud máte Linkedin, rád s Vámi zůstanu i zde v kontaktu:https://www.linkedin.com/in/horkyjakub/

Sledujte nás na www.reedglobal.cz, www.facebook.com/RSRCzechRepublic

Na spolupráci se těší

Jakub Horký, REED – Accountancy & Finance
+420 720 964 061

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Britskou společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:

Alespoň 3 roky zkušeností v účetnictví
Zkušenosti s vedením lidí
Velmi dobrá znalost českých a slovenských účetních předpisů.
Orientace v daňových předpisech.
Pokročilé komunikační schopnosti
pokročilá znalost MS Office (zejm. Excel)
Alespoň mírně pokročilá znalost anglického jazyka.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3356804  Datum zveřejnění: 9.4.2018