VAT Specialista

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Brno-město, Brno-střed, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
• Podpora při zpracování výkazů spojených s daní z přidané hodnoty
• Kontrola správnosti přijatých a vydaných daňových dokladů
• Rekonciliace účtů pro DPH
• Analýza výsledků vzhledem k plánu
• Příprava finančních prognóz a plánů pro budoucí období
• Spolupráce s finančními odděleními při daňových auditech

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Příjemné pracovní prostředí
• Zajímavé mzdové ohodnocení
• Flexibilní pracovní doba
• Roční bonusy
• Stravenky
• Dovolená navíc
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Odborné i jazykové kurzy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Pro našeho významného klienta, stabilní mezinárodní výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici VAT SPECIALISTA. Pokud Vás baví problematika daní – DPH pro Vás není problém, máte povědomí i o celkové daňové problematice, dorozumíte se anglicky a zároveň chcete pracovat ve velmi stabilním a přátelském prostředí v Brně, můžete být tím pravým kandidátem.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
• Vysokoškolské vzdělání v oblasti daní, účetnictví, práva nebo ekonomie
• Dobrá znalost daní a/nebo EU legislativy
• Komunikativní znalost angličtiny na úrovni B2 a vyšší
• Znalost angličtiny alespoň na mírně pokročilé úrovni
• Výborná znalost MS Office – především Excel, ERP systém je velkou výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3390147  Datum zveřejnění: 15.5.2018