NPI Project Engineer

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní náplní práce NPI Project Engineer bude:
• Zodpovídat za zavedení výrobní linky a dohlížet na to, zda splňuje veškeré požadavky na konstrukci, kvalitu a produktivitu
• Úzce spolupracovat s oddělením vývoje a výroby
• Pracovat na projektech zaměřených na NPI procesy a další s tím spojené
• Zodpovídat za proces zlepšování a modifikace výrobní linky
• Návrh změn za účelem snížení nákladů výrobku a zvýšení jejich kvality

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práce v atraktivním zázemí silné nadnárodní společnosti
• Rovnováha pracovního a soukromého života díky flexibilní pracovní době
• Velmi motivující platové ohodnocení
• Vynikající odborná příprava a školení, možnost dalšího profesního růstu
• Možnost celodenního stravování
• Spousta zajímavých benefitů a společných aktivit, jako jsou hudební koncerty nebo sportovní turnaje, jazykové kurzy a další

Informace o náboru

Místo pracoviště: Jihomoravský kraj
Nástup: dohodou
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše CV.
Sledujte nás na www.reedglobal.cz, https://www.facebook.com/RSRCzechRepublic

Na spolupráci se těší
Adéla Roháčková, REED – Engineering
+420 601 321 464; [email protected]

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Nadnárodní úspěšná výrobní společnost v oblasti automotive

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

automotive

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ vzdělání technického směru (znalost výrobních procesů z oblasti automotive výhodou)
• Znalost technologie obrábění a montáže
• Zkušenost se zaváděním nového výrobku do výroby a s prací na projektech
• Komunikativní úroveň anglického jazyka
• Ochota cestovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3426836  Datum zveřejnění: 20.6.2018