Researcher/Recruitment Consultant

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Praha 1, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 CZK - 50 000 CZK

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost REED, která letos slaví 10 let působení na českém trhu, nabízí bezkonkurenční možnosti kariéry v oblasti externího náboru.

Spojením síly nejznámější značky pro nábor zaměstnanců ve Velké Británii a toho, že jako firma věříme, že investice do vašeho rozvoje bude tím nejlepším, co Vám můžeme nabídnout, je REED jasnou kariérní volbou pro ambiciózní a dynamické pracovníky, kteří chtějí mít významné a zároveň náročné zaměstnání.

Náplň práce:

- Vyhledávat a oslovovat vhodné kandidáty na požadované pracovní pozice
- Aktivně komunikovat s kandidáty (Osobně, telefonicky, emailem)
- Pracovat s databázemi, pracovními portály a sociálními sítěmi
- Vytvářet pracovní inzerce
- Komunikovat s klienty ohledně náborových potřeb a rozvíjení obchodních vztahů
- Komunikaci s klíčovými klienty pobočky a spolupráci na bázi dlouhodobého partnerství

Kdo jsme?

Reed Specialist Recruitment - největší rodinná recruitment společnost na světě. Specialisté v oblasti náboru, profesionálové v tom co děláme, recruitment nadšenci, ale hlavně tým mladých lidí, kterých jejich práce skutečně baví. Rádi se vzděláváme, sledujeme nejnovější trendy, chodíme na školení a vzájemně se motivujeme. V současnosti působíme ve 460 pobočkách napříč Evropou, Středním Východem a Asií.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co ti nabízíme?

- Dynamické pracovní prostředí s možností profesního růstu
- Stabilní zázemí rodinné společnosti s mezinárodní působností
- Pravidelná školení
- Využití anglického jazyka
- Kancelář v centru Prahy – přímo v Slovanském domě
- Flexibilní pracovní dobu, důležité jsou výsledky tvé práce
- Stravenky v hodnotě 90 CZK, flexi passy, Multisport kartu, příspěvky na jazykové kurzy.
- Motivující bonusy
- Sick days a spoustu dalšího

Informace o náboru

Termín nástupu: dohodou

Lokalita: Slovanský dům / Praha 1

Pokud Vás tato příležitost zaujala, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše aktualizované CV.

Na spolupráci se těší
Jakub Horký
Slovanský dům, Na Příkopě 22, 110 00 Praha 1, Česká republika
Tel.: +420 720 964 061, www.linkedin.com/in/zuzanavelika/

Všechny pozice obsazované REEDem zároveň najdete na naší webové stránce www.reedglobal.cz. Podpořte nás svým likem na Facebooku a získáte tak aktuální informace z trhu, jako i tipy z oblasti recruitmentu: www.facebook.com/RSRCzechRepublic.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Reed Personnel Services , IČO: 28373022, Na Příkopě 22, Praha 1, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:

- Zájem o oblast HR (zkušenost z HR nebo obchodní sféry vítaná)
- Znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni
- Obchodní nadšení
- Velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
- Otevřenost, proaktivitu, schopnost pracovat v rychle se měnícím prostředí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3460495  Datum zveřejnění: 31.7.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 000 CZK - 50 000 CZK