GL účetní

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Brno-město, Brno-střed, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Práce na měsíčních a čtvrtletních uzávěrkách
• Zpracování a uchování záznamů v hlavní knize, výkazu zisků a ztrát a rozvahy
• Spolupráce na přípravách pro interní a externí audit
• Řízení zavádění nových účtů a jejich integrace do ERP systému
• Dohlížení na dodržování účetních standardů
• Participace na projektech společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Stabilitu a zázemí dynamické mezinárodní společnosti
• Odpovídající platové ohodnocení
• Kurzy a školení na soft i hard skills
• Možnost kariérního růstu
• Stravenky a dovolenou navíc

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

REED hledá v současné době zkušeného kandidáta na pozici GL ÚČETNÍ. Klientem je mezinárodní společnost, která nabízí úspěšnému uchazeči nejen zajímavou pracovní pozici a příjemné prostředí, ale také prostor k osobnímu a kariérnímu růstu. Pokud tedy máte zkušenosti s vedením hlavní knihy v účetnictví a hledáte novou kariérní výzvu, budeme se těšit na Vaše životopisy.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ/SŠ vzdělání v oblasti účetnictví nebo financí
• Alespoň rok zkušeností v oblasti komplexního účetnictví je podmínkou
• Pokročilá úroveň psané i mluvené angličtiny
• Výborná znalost MS Excel
• Zkušenost s prací s Oracle nebo SAP je výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3485385  Datum zveřejnění: 5.9.2018