Specialista back office s angličtinou

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Evropská 852, Modřice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete získat zkušenosti z prostředí velké mezinárodní společnosti? Domluvíte se anglicky? Láká vás práce v administrativě, ale rádi byste u ní využili i cizí jazyk? Pro našeho klienta, mezinárodní společnost se sídlem v Brně, hledáme nového člena do týmu Accounts Payable. Přestože je pozice součástí finančního oddělení, předchozí zkušenost z oblasti financí/účetnictví není potřeba a pozice je vhodná i pro šikovné absolventy.

Co bude náplní vaší práce?
Na pozici Accounts Payable Specialist budete pracovat s fakturami. Ty je potřeba zadat do systému, zajistit včasnou úhradu a každý den komunikovat telefonicky a emailově s dodavateli v zahraničí. Úkolem je řešit jejich dotazy a požadavky ohledně plateb a problematických faktur. Interně probíhá komunikace zejména s nákupčími a plánovači. Součástí je také zpracovávání reportů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co náš klient nabízí?
• 5 týdnů dovolené
• Jazykové kurzy zdarma (platí pro všechny jazyky, které se v rámci SSC využívají)
• Příspěvěk na penzijní připojištění či životní pojištění
• Nadstandardní zdravotní starostlivost – dobrovolené očkování proti chripce a/nebo žloutence zdarma
• Dotované obědy
• Zvýhodněné mobilní balíčky
• Flexibilní pracovní dobu
• Možnost kariérního růstu na seniornější pozice
• Bezplatná pravidelná autobusová doprava z centra Brna

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Americká výrobní společnost se sídlem v Brně.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme uchazeče, který
• se dokáže domluvit anglicky po e-mailu i telefonicky (úroveň B2) a zároveň mluví česky či slovensky,
• má zkušenost nebo chuť pracovat v administrativě a pracovat na PC,
• je organizovaný, systematický a nevadí mu částečně rutinní práce,
• má rád neformální prostředí, kde může být součástí dobře fungujícího týmu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3562194  Datum zveřejnění: 29.4.2019