Telefonní operátor (flexibilní pracovní doba)

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Brno-střed, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
18 000 Kč - 36 000 Kč (základ 18 000 Kč + možnost získat navíc bonus ve výši až 100 % mzdy každý měsíc)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• pravidelný telefonický, korespondenční a e-mailový kontakt se zákazníky s cílem uzavřít písemnou dohodu o splátkách,
• uzavírání splátkových kalendářů se zákazníky, příprava a zasílání dopisů,
• provádění záznamů o jednotlivých telefonátech, dohodách a veškeré korespondenci v informačním systému oddělení,
• kontrola plateb dle dohodnutých splátkových kalendářů a provádění následných akcí u zákazníků v prodlení,
• zajištění běžné administrativy spojené s inkasem pohledávek.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Náš klient nabízí tyto benefity:
• flexibilní pracovní dobu,
• motivační bonusový systém,
• přátelský a otevřený kolektiv, kde si všichni tykají,
• kafetérii ve výši 500 Kč každý měsíc,
• 3x sick day,
• 25 dní dovolené,
• občerstvení na pracovišti,
• 3 dny volna navíc pro čerstvé tatínky,
• možnost 2 dní placeného volna za účelem účasti na charitativních a dobrovolnických aktivitách.

Pracoviště: firma sídlí v centru města Brna
Pracovní doba: po-pá, 37,5 hod, směna 7,5 hodin denně, zaměstnanec má velkou flexibilitu co se týče začátku a konce pracovní doby
Výběrové řízení: telefonický a osobní pohovor

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Náš klient je britská společnost s téměř 150 letou historií, na českém trhu pak působí od roku 1997.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Koho hledáme?

Uchazeče, který
• se nebojí mluvit s lidmi a zároveň mu nevadí trocha přidružené administrativy.
• hovoří výborně česky či slovensky.
• ocení zaměstnání, kde bude ohodnocen nejenom za „odseděný čas“, ale i za to, jak dobře svou práci vykonává.
Že nemáte žádné zkušenosti? Náš klient vás do všeho zaučí a tým zkušených operátorů vas bude neustále podporovat a s čímkoliv pomůže.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3567184  Datum zveřejnění: 31.12.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18 000 Kč - 36 000 Kč (základ 18 000 Kč + možnost získat navíc bonus ve výši až 100 % mzdy každý měsíc)