Finanční účetní

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Brno-střed, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Účtování zápisů do hlavní knihy, opravy, pravidelné účetní zápisy ačasové rozlišení
• Správa pohledávek a pokud je nutnost, komunikace s právním oddělením
• Provádění platebního styku, účtování bankovních výpisů a pokladny
• Účtování ostatních operací (majetek, odpisy atd.)
• Spolupráce s daňovými poradci a auditory
• Finanční reporting pro vedení společnosti, příprava podkladů pro DPH

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Odpovídající finanční ohodnocení s ročními bonusy
• Možnost profesního růstu a seberealizace formou široké nabídky sebevzdělávání
• Sponzorování ACCA certifikace
• Krásné pracovní prostředí a příležitost denně využívat jazyky
• Stravenky, dovolenou navíc a sick days

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Maté zkušenosti v oblasti účetnictví? Nedělá Vám problém napsat anglicky email případně zvednout telefon a spojit se s kolegy v zahraničí? Chtěli byste pracovat ve stabilní společnosti s příjemnou kulturou v centru Brna? Pak by tohle mohla být pozice právě pro Vás a my se budeme těšit na Váš životopis!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ vzdělání v oblasti účetnictví/financí/ekonomiky nebo odpovídající praxe
• Rok a více praxe v účetnictví
• Angličtinu na úrovni B2 a vyšší
• Pokročilá znalost MS Office, především pak Excel, znalost ERP velkou výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3580847  Datum zveřejnění: 17.1.2019