Účetní/Fakturant(ka) - u metra Nádraží Veleslavín

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Praha 6, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 37 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, významnou společnost působící v oblasti zdravotnictví, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Fakturantka/účetní.

Náplň práce:

- Účtování vydaných a přijatých faktur
- Zpracování platebních příkazů
- Komunikace s ostatními členy týmu
- Účtování cestovních výkazů
- Účtování bankovních výpisů
- Možnost zvolení určité agendy v rámci účetnictví

Co byste měli mít:

- Alespoň půl roku praxe na pozici fakturantky nebo v účetnictví
- Dobrá znalost práce v MS Excel
- Logické myšlení, spolehlivost, týmovost, zodpovědnost
- Důraz na detail, schopnost práce na základě stanovených pravidel a účetních standardů
- Dobré komunikační schopnosti

Co Vám společnost nabízí:

- Stravenky
- Bonusy ke mzdě
- Příjemné kanceláře
- Školení
- Jazykové kurzy
- Flexibilní pracovní doba
- 25 dní dovolené

Místo pracoviště: Praha
Nástup: dohodou
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše CV.

Pokud máte Linkedin, rád s Vámi zůstanu i zde v kontaktu:https://www.linkedin.com/in/horkyjakub/

Sledujte nás na www.reedglobal.cz, www.facebook.com/RSRCzechRepublic

Na spolupráci se těší

Jakub Horký, REED – Accountancy & Finance
+420 720 964 061

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

významnou společnost působící v oblasti zdravotnictví

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3686447  Datum zveřejnění: 4.6.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000 - 37 000 Kč/měsíc