Sales Coordinator: Administrativa + komunikace španělsky (nebo italsky) + anglicky

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mluvíte anglicky a španělsky (nebo anglicky a italsky)? Baví vás práce v administrativě, ale chtěli byste u ní také aktivně komunikovat se zahraničím a procvičovat si jazyky? Pro našeho mezinárodního klienta se sídlem v Brně obsazujeme pozici Accounts Receivable Specialist (Specialista pohledávek), což je pozice, díky které nahlédnete do oblasti Financí, ale předchozí zkušenosti z tohoto odvětví mít nemusíte. Pozice je vhodná i pro šikovné absolventy.

Co budete mít na starosti?

· Zpracování a párování příchozích plateb a řešení případných nesrovnalostí.

· Hlídání platební morálky zákazníků.

· Nastavování kreditních limitů u nových a stávajících zákazníků.

· Měsíční uzávěrky a reporting.

· Každodenní komunikaci se zákazníky v zahraničí přes telefon a email.

Informace o mzde

dle zkušeností a úrovně jazyka

Zaměstnanecké výhody, benefity

· 5 týdnů dovolené

· Jazykové kurzy zdarma (platí pro všechny jazyky, které se v rámci SSC využívají)

· Příspěvěk na penzijní připojištění či životní pojištění

· Nadstandardní zdravotní péči – dobrovolné očkování proti chřipce a/nebo žloutence zdarma

· Dotované obědy, ovocné dny, občerstvení na pracovišti

· Zvýhodněné mobilní balíčky

· Flexibilní pracovní dobu

· Možnost kariérního růstu na seniornější pozice

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

americká společnost

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Italský jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Španělský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme uchazeče, který...

· mluví velmi dobře španělsky (nebo italsky) a anglicky (alespoň B2/C1) ,

· má zkušenost s MS Office,

· je přátelský a pečlivý.

Vše ostatní už jde rychle naučit :)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

REED je globální společnost zabávajíci se náborem a řízením talentů po celém světě. Pro více informací klikněte zde reedglobal.cz

Reed Specialist Recruitment je nezávislá globální společnost zabávajíci se náborem a řízením talentů po celém světě. Byla založena v r. 1960 a od té doby se rozrostla na síť 450 poboček ve 8 zemích. V současnosti je největší rodinnou recruitment společností na světě. Více než 55 let tréninku umožňuje našim lokálním a mezinárodním recruitment specialistům ve 20 sektorech pomáhat lidem v rozvoji jejich kariéry. V České republice REED poskytuje profesionální poradenství pro uchazeče o zaměstnání již od r. 2008. Pobočky najdete v Praze a Brně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Na Příkopě 859/22
110 00 Praha 1, Nové Město

Kontakt

Kontaktní osoba: Barbora Hanelová
Tel.: +420778885854
E-mail: poslat životopis
ID: 3703794   Datum zveřejnění: 26.6.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   dle zkušeností a úrovně jazyka