Test Engineer - Electronics

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Láká Vás zajímavá práce v uznávaném týmu lidí? Zajímá Vás, jaké je to pracovat pro velkou úspěšnou společnost? Agentura REED ve spolupráci s mezinárodní výrobní společností aktuálně hledá kandidáta na pozici TEST INŽENÝRA.

Vhodné jak pro absolventy VŠ/SŠ, tak pro seniorní kandidáty a kandidáty s motivací a touhou vést tým lidí.

Vaším úkolem bude:

*provádět nezávislé testování
*zpracovávat analýzy
*tvorba testovacích plánů
*mezinárodní spolupráce se zehraničními týmy

Požadujeme:

*SŠ/VŠ vzdělání v elektrotechnice nebo mechatronice (Vyhl. 50)
*AJ na středně pokročilé úrovni (B1)
*Praxe s testováním elektrotechnockých nebo mechatronických zařízení
*Schopnost číst v technické dokumentaci
*Znalost Voltmetru, Osciloskopu, elektr. zdroje
*Výhodou zkušenosti s LabView, Python, C++

Nástup: dohodou

Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše CV.

Na spolupráci se těší
Anna Nováková, REED – Engineering
+420 702 093 129; anna.novakovaATreedglobal.com

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Zaměstnanecké výhody, benefity

*5 týdnů dovolené
*Multisport karta, stravenky
*Smlouva na dobu neurčitnou
*Jazykové kurzy
*Penzijní připojištění
*Dobrá dopravní dostupnost
*Nadstandartní platové ohodnocení
*Možnost seberealizace a osobního rozvoje
*Práce v mezinárodně úspěšném týmu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Úspěšná nadnárodní firma.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3720786  Datum zveřejnění: 20.8.2019