Material Master Data Lead

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rádi pracujete s daty a baví Vás práce v interním systému SAP? V logistice se cítíte jako doma a vedení lidí Vás naplňuje? Pak pro Vás máme unikátní příležitost v nově vznikajícím týmu ambiciózních zkušených lidí, kterým se právě Vy můžete stát vedoucím a mentorem!

Ve spolupráci s nadnárodní společností Vám nabízíme pozici MATERIAL MASTER DATA LEAD.

Vaším úkolem bude:

*Vedení správy dat, vytváření osvědčených postupů
*Nastavení pravidel a následná práce s týmem pro zlepšení dat a provádění kontrol
*Zajištění implementace funkčních tabulek klíčových dat v SAPu
*Podpora všech nových implementací SAP
*Zabezpečení a správa dat o obohacení materiálu prostřednictvím portálů pro sběr dat přímo do L&T

Požadujeme:

*Angličtinu na komunikativní úrovni (min. C1)
*Pokročilá znalost práce v SAP (nebo jiný ERP systém), MS EXCEL, příp. Navision
*Znalost nařízení ROS & REACH
*Min. 5 let práce s data managementem (na pozici Supply Chain Master Data, *Material Master Data, nebo Logistics Master Data)
*Silné komunikační a manažerské dovednosti

Nástup: dohodou

Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše CV.

Na spolupráci se těší
Anna Nováková, REED – Engineering
+420 702 093 129; anna.novakovaATreedglobal.com

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Společnost nabízí:

*5 týdnů dovolené
*Nadstandartní finanční ohodnocení
*Dobrá dopravní dostupnost
*Jazykové kurzy
*Příspěvek na životní/penzijní pojištění
*Možnost seberealizace a osobního rozvoje
A spousta dalších zajímavých benefitů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Úspěšná nadnárodní společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3723333  Datum zveřejnění: 23.7.2019