C# & JavaScript Developer

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Toužíš posouvat své dovednosti v C# za hranice klasického backendu? Pokud ANO, tak neváhej a staň se součástí našeho malého brněnského týmu plného C#, JavaScript Developerů a Business Analystů. Hledáme někoho, kdo se bude nadšeně podílet na vývoji systému pro pojišťovny a rád se dozví i něco o bankovnictví, pojišťovnictví a celkově o financích. Budeš programovat nejen v C#, ale pro backend a frontend použiješ i JavaScript.

S jakými technologiemi budeš každý den pracovat?

• C#, .NET Framework,
• JavaScript, TypeScript, Angular,
• SQL, Oracle SQL, NoSQL databases.

Co od tebe očekáváme?

• C# a .NET umíš lépe než svůj rodný jazyk,
• Máš komerční zkušenost s pozicí Software Developer,
• Angličtina tě nikdy nezaskočí.

Co ti my za tvé unikátní já můžeme na oplátku nabídnout?

• Máme rádi rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem, takže se neboj, nebudeš tu sedět celý den,
• V naší komorní atmosféře si najdeš snadno kamarády,
• Máme zde i hernu, která v tobě podpoří tvé vnitřní dítě, když ti náhodou dojde programovací dech.
• Pracovní dobu si můžeš přizpůsobit svým navykům,
• Jsme v centru Brna, kde je parkování celkem dřina, a proto ti zařídíme parkovaní zdarma, aby ses mohl cítit jako ninja. A to se vyplatí!
Jestli jsme tě zaujali ozvi se nám na níže uvedený kontakt, zašli nám tvůj aktuální životopis, rádi se s tebou spojíme a řekneme ti více.

Místo pozice: BRNO

Budeme se těšit.

Tereza Šrámková, REED – IT/ Technology

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Mezinárodní společnost, která se zabývá vývojem platformy pro pojišťovny a banky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3790260  Datum zveřejnění: 19.11.2019