E-shop manager

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Správa internetových obchodů po technické a provozní stránce, udržování aktuálního obsahu
• Plnění stanovených obratů a zavádění opatření k jejich dosažení
• Sledování trendů na trhu a dle toho odpovídající úprava procesů v e-shopu
• Zodpovědnost za P&L, kontrola budgetu a jeho správa
• Dohlížení na údaje o zboží a na zákaznický servis, především reklamace zboží
• Komunikace s mateřskými a dceřinnými společnostmi a s oddělením centrálního nákupu

Ideální kandidát má:
• Vzdělání se zaměřením na marketing nebo ekonomii
• Rok a více praxe s vedením internetového obchodu
• Zkušenost s vedením alespoň malého týmu
• Němčina a angličtina na úrovni B2 a vyšší k písemné i psané komunikaci
• Výborná znalost balíčku Microsoft Office a programů na bázi Adobe Photoshop, InxMail nebo Hybris
• Zkušenost se správou affiliate programu, SEO a SEA kampaní

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Nadstandartní platové ohodnocení a další bonusy
• Velký prostor pro seberealizaci v oblasti marketingu
• Kariérní růst
• Vstupní školení a další možnosti seberozvoje
• Zázemí mezinárodní společnosti s možností využití němčiny na denní bázi
• Dovolená navíc

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Máte praxi v online marketingu a hledáte práci, kde dostanete velký prostor pro realizaci vlastních nápadů a vizí? Pokud máte vystudovaný marketing nebo ekonomii a domluvíte se anglicky a německy, pošlete nám svůj životopis ještě dnes. Právě hledáme pro našeho mezinárodního klienta člověka, co bude mít na starosti e-shop pro český a slovenský trh.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3825915  Datum zveřejnění: 5.12.2019  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc