Area Sales Manager / Praha / - ON/OFF-Trade

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro mezinárodní FMCG společnost hledá REED Area Sales Mangera pro kanál OFFTRADE nebo ONTRADE, který bude vést tým obchodních zástupců pro region Praha. Na této pozici budete implementovat trade marketingové aktivity, trénovat obchodní zástupce, budete vyjednávat s lokálními zákazníky a budete zodpovědný za nové obchodní příležitost. Dále budete provádět spolujízdy s obchodními zástupci a kvartální storechecky. Pokud Vás baví cestovat, máte zkušenosti s vedením lidí, neváhejte zaslat vaše CV.

Vaše zodpovědnosti:

Vedení týmu obchodních zástupců (5-7)
Implementace trade marketingových aktivit na moderním i tradičním trhu
Příprava školení pro obchodní zástupce
Vedení lokálních vyjednávání se zákazníky
Business development v rámci regionu
Cestování po regionu

Vaše zkušenosti:

Zkušenosti s obchodem a tréningy
Předchozí zkušenosti na pozici seniorního obchodního zástupce s vedením lidí, area sales managera v oblasti rychloobrátkového zboží
Orientace na výsledky
Komunikativní angličtina je velkou výhodou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Smlouva na dobu neurčitou
Auto i pro soukromé účely
Plat s možností růstu na
Další nefinanční benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Mezinárodní společnost působící v oblasti kosmetiky

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3828393  Datum zveřejnění: 9.12.2019