Start your career in Finance! Administrativa + komunikace v italštině nebo němčině

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete získat zkušenosti z prostředí mezinárodní společnosti? Domluvíte se italsky a nebo německy a ideálně k tomu i anglicky? Láká vás práce v administrativě, ale rádi byste u ní využili i cizí jazyk? Pro našeho klienta, mezinárodní společnost se sídlem v Brně-Modřicích, hledáme novou posilu do jejich brněnského centra sdílených služeb. Přestože je pozice součástí finančního oddělení, předchozí zkušenost z oblasti financí/účetnictví není potřeba a na pozici zvážíme i absolventy VŠ, kteří při škole měli možnost získat praxi v administrativě.

Co budete mít na starosti?

• Zpracování a párování příchozích plateb a řešení případných nesrovnalostí.
• Hlídání platební morálky zákazníků.
• Zpracovávání reklamací od zákazníků.
• Nastavování kreditních limitů u nových a stávajících zákazníků.
• Měsíční uzávěrky a reporting.
• Komunikaci se zákazníky v italštině přes telefon a email.

Zaměstnanecké výhody, benefity

· 5 týdnů dovolené + 2x sick day
· Flexi pasy
· Stravenky a vlastní kantýna
· Jazykové kurzy a jiná školení
· Doprava do zaměstnání (hrazený autobus)
· Příspěvek na penzijní/životní pojištění (po roce smlouvy)
· Příspěvek k životním i pracovním jubileu
· Firemní mobilní tarif
· Hrazené očkování
· Občerstvení na pracovišti
· Zázemí pro cyklisty
· Firemní akce/teambuilding

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Mezinárodní výrobní společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Italský jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme uchazeče, který...
• umí velmi dobře italsky NEBO německy, dokáže se domluvit anglicky po e-mailu i telefonicky (úroveň alespoň B1) a zároveň mluví česky či slovensky.
• má zkušenost s administrativou a MS Office, ideálně i s oblastí financí.
• je přátelský, zodpovědný a pečlivý.
• rád pracuje v menším kolektivu a neformálním, přátelském prostředí.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3861200  Datum zveřejnění: 31.1.2020