Regional Sales Manager Morava - on-trade (alkohol)

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro mezinárodní FMCG společnost v oblasti alkoholu, hledá REED regionálního obchodního managera pro oblast Moravy na kanál (On-Trade / HoReCa). Pozice je strategická, budete mít za úkol přinést novou strategii prodeje a dále budete rozvíjet menší tým area sales managerů. Pozice kombinuje práci v kanceláři, ale i v terénu.

Váš profil:
• Předchozí obchodní pozice v FMCG společnosti, ideálně na kanálu on-trade
• Zkušenosti s vedením a motivací týmu, vč. rozvojových plánů týmu
• Velmi dobrou znalost angličtiny – schopnost komunikovat a prezentovat
• Dobrá znalost práce s daty

Klient nabízí:
• Motivující platové ohodnocení
• Automobil pro vlastní účely
• Multisport kartu
• Možnost růstu ve společnosti
• Neformální firemní kulturu

Lokalita: Morava / Brno / home-office
Nástup: dle dohody

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše aktualizované CV.
Na spolupráci se těší

Luboš Verner
Recruitment Consultant Sales & Marketing
Slovanský dům, Na Příkopě 22, 110 00 Praha 1, Česká republika
Tel.: +420 225 985 106, https://www.linkedin.com/in/lubosverner/

Všechny pozice obsazované REEDem zároveň najdete na naší webové stránce www.reedglobal.cz. Podpořte nás svým likem na Facebooku a získáte tak aktuální informace z trhu, jako i tipy z oblasti recruitmentu: www.facebook.com/RSRCzechRepublic.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchovávání Vašich osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Mezinárodní FMCG společnost - alkohol

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3863398  Datum zveřejnění: 4.2.2020