QA Engineer

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ahoj QA Engineere. Mám tu pro tebe nabídku pozice QA Engineer v brněnské firmě z oblasti online prodeje. Jedná se o společnost s jednou z největších e-commerce platforem na světě. Pokud tě láká prostředí agilního vývoje ve společnosti zkušených QA Engineerů neváhej mi zaslat své CV.

Jako QA Engineer budeš:

Odpovědný za celý projekt a také propuštění z hlediska kvality
Se podílet na obecné strategii QA v rámci projektu, který bude v souladu s agilními principy
Mít osobní kontakt s kolegy včetně služebních cest do Londýna
Se účastnit různých seminářů, školení a konferencí
Mít možnost získat další certifikáty kvality
Různé možnosti kariérního postupu

Pro tuto pozici bys měl:

Mít minimálně 1 rok zkušeností v oblasti QA a mít analytické myšlení
Ovládat automatizované a manuální testy,
Znát jakýkoliv skriptovací jazyk
Mít znalost procesů CI
Mít pracovní zkušenosti s agilním vývojem (Scrum, Kanban)
Znalost PHP, GIT, pokud ovládáš Selenium jsi pro nás jednoznačně černý kůň

Náš klient nabízí:

5 týdnů dovolené
Mentorovací programy
Školení, ze kterých je možnost růstu na leaderské pozice,
Školení na prohlubování soft skills
Fruit days
Multisport karta, Cafeteria karta,
Sick days
Příspěvek na penzijní a životní pojištění
Mobilní tarif

Lokalita: Brno
Nástup - ihned/dohodou

Pokud tě tato příležitost zaujala a máš zájem o více informací, neváhej mě kontaktovat a zašli mi tvůj životopis.

Na spolupráci se těší
Tereza Šrámková, REED – IT/ Technology

Sledujte nás i na www.reedglobal.cz, www.facebook.com/RSRCzechRepublic

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Mezinárodní společnost, která se zabývá vývojem platformy pro e-commerce a retail business.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3898396  Datum zveřejnění: 27.3.2020