C#/.NET Developer

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Toužíš posouvat své dovednosti v C# za hranice klasického backendu? Pokud ANO, tak neváhej a staň se součástí našeho malého brněnského týmu plného C#, JavaScript Developerů a Business Analystů.

Ovládáš nějakou z těchto technologií?

C#, .NET, . NET Core, ASP.NET
Vícevláknové aplikace
T-SQL, MS SQL
OOP principy
Azure, Web API, REST API,
JavaScript

Co od tebe očekáváme?

C# a .NET umíš lépe než svůj rodný jazyk
Máš zkušenost s pozicí Software Developer
Jsi zapálený pro vývoj, rád se zapojíš do zavedení nových technologií

Co ti my za tvé unikátní já můžeme na oplátku nabídnout?

Máme rádi rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem, takže se neboj, nebudeš tu sedět celý den.
V naší komorní atmosféře si najdeš snadno kamarády.
Máme zde i hernu, která v tobě podpoří tvé vnitřní dítě, když ti náhodou dojde programovací dech.
Pracovní dobu si můžeš přizpůsobit svým návykům.
Jsme v centru Brna!
A samozřejmě nabízíme i takový ten klasický balíček - dovolená, stravenky, benefitní karty atd.

Místo pracoviště: Brno
Nástup: Ihned/dohodou
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše CV.
Sledujte nás na www.reedglobal.cz, www.facebook.com/RSRCzechRepublic

Na spolupráci se těší
Tereza Šrámková, REED – IT & Technology

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Česká společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3898397  Datum zveřejnění: 27.3.2020