Customer Service Specialist - moderní tabák, SK/HUN/ENG

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro úspěšnou mezinárodní společnost v oblasti prémiového tabáku, hledáme Customer Service Specialistu (M/Ž), který bude pomáhat zlepšovat zákaznický servis. Na této pozici budete komunikovat se zákazníky prostřednictvím telefonu, emailu a sociálních médií. Hledáme někoho, kdo má rád mezinárodní prostředí, má perfektní angličtinu a nezalekne se problémů. Jedná se o 2nd level zákaznického servisu, tj. budete řešit pouze složitější problémy.

• Zajištění nadstandardního zákaznického servisu
• Identifikace oblastí, které je potřeba vylepšit v oblasti komunikace
• Podpora týmů na projektech v oblasti zlepšení komunikace

Váš profil:
• Vysokoškolské vzdělání
• Orientace na nadstandardní zákaznických servis
• Schopnost plánovat kalendář / schopnost prioritizovat
• Předchozí zkušenost na obdobné pozici je výhodou
• Perfektní znalost angličtiny, slovenštiny a maďarštiny

Zaměstnanecké výhody, benefity

Společnost nabízí:
• Nadstandardní plat
• Flexibilní pracovní dobu
• Dostupnou lokalitu v centru Prahy
• Benefit a Multisport
• Pojištění
• Nadstandartní lékařskou péči

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Úspěšná mezinárodní společnost v oblasti prémiového tabáku.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3899454  Datum zveřejnění: 31.3.2020