Dotační specialista

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, významnou a stabilní společnost, hledáme kandidáta na pozici: Dotační Specialista

Velmi rád bližší informace o společnosti a pozici poskytnu osobně.

Náplň práce:

- správa podkladů k dotacím a jejich administrace
- pravidelná kontrola čerpání prostředků v souladu se smlouvami a podmínkami čerpání dotací
- dohled nad plněním dotačních podmínek a následným vyúčtováním dotací ve spolupráci s účtárnou
- sběr podkladů a komunikace s příslušnými orgány
- aktivní vyhledávání dotačních titulů
- spolupráce s účtárnou v oblasti problematiky dotací
- další dle aktuální potřeby finančního a účetního oddělení

Co od vás očekáváme?

- dobrou orientaci v dotačních a grantových programech
- praxe z oblasti dotací, grantů a jejich administrace v oblasti sociálních služeb
- uživatelská znalost Excelu
- organizační schopnosti
- ochotu učit se novým věcem
- dobré komunikační dovednosti

Co nabízíme?

-motivující finanční ohodnocení
-HPP na dobu neurčitou
-stravenky
-25 dní dovolené
-zaškolení a další vzdělávání
-flexibilní začátek/konec pracovní doby

Místo pracoviště: Praha

Nástup: dohodou

Typ pracovního vztahu: práce na plný úvazek

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše CV.

Na spolupráci se těší

Jakub Horký, REED – Accountancy & Finance

Executive Recruitment Consultant
Mob.: +420 720 964 061

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Reed Personnel Services, IČO: 28373022, Na Příkopě 22, Praha 1, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Česká stabilní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3930838  Datum zveřejnění: 29.6.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc