Seniorní developer

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Vývoj vlastní vyhledávací platformy pro e-commerce vyhledávání produktů
• Spolupráce s týmem - Devops, Tester a Product owner
• Použití technologií: PHP, AWS, Elasticsearch, Gitlab CI, Docker, Terraform
• Práce s tooly: AppDynamics, Jira, Confluence, Jenkins

Co byste měl mít:
• Znalost PHP, OOP a PHP frameworky (Symphony, Nette nebo Codelgniter)
• Zkušenost s GIT a CI/CD
• Zkušenost s automatizovaným testováním (Unit a funkční testy)
• Ovládat Docker alespoň na lokální úrovni
• Schopnost skriptovat v Bash/Powershell/Python
• Znalost webových technologií je výhodou (JS, Python, Ruby, Java, .Net)
• Znalost Scrum nebo SAFe
• Plynulou angličtinu slovem i písmem na úrovni alespoň B2

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Krásné kanceláře v centru Brna
• Benefitní balíček - 5 týdnů dovolené, 2 sick days, 100 Kč stravenky.
• Cafeteria benefity
• Teambuilding
• Možnost profesního růstu a seberealizace formou široké nabídky sebevzdělávání
• Home Office
• Mentoring program
• Zahraniční pracovní cesty

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Hledáme pro našeho klienta zkušeného developera, který bude součástí týmu pro vývoj nové vyhledávací platformy. Pokud hledáte zajímavou výzvu a práci, ve které se budete moci dále rozvíjet a zároveň máte zkušenosti s technologiemi uvedenými níže, zašlete nám své CV.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3939971  Datum zveřejnění: 20.7.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc