Praktický lékař - částečný úvazek

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Zlín, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, významnou a stabilní společnost, hledáme kandidáta na pozici: Praktického lékaře

Jelikož se jedná o diskrétně obsazovanou pozici, velmi rád bližší informace o společnosti a pozici poskytnu osobně

Náplň práce:

- Provádění jednorázových vyšetření.
- Pravidelné návštěvy zařízení a lékařské vizity.
- Komunikace s vrchní a staniční sestrou při organizování vizit.
- Komunikace s rodinami klientů.
- Sledování a vyhodnocování stavu klientů.
- Předepisování léčiv a léčebných prostředků pro klienty v rozsahu své odborné kompetence.
- Odpovědnost za vystavení tiskopisu receptu nebo e-receptu.
- Vedení zápisu v lékařské zdravotnické dokumentaci
- Další činnosti dle potřeby

Nabízíme:

- Příjemné pracovní prostředí
- Balíček benefitů
- Zkrácený úvazek 0,4

Nástup: dohodou
Typ pracovního vztahu: Práce na částečný úvazek

Pokud Vás tato příležitost zaujala, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Váš životopis. Pokud máte Linkedin, rád s Vámi zůstanu i zde v kontaktu:https://www.linkedin.com/in/horkyjakub/

Sledujte nás na www.reedglobal.cz, www.facebook.com/RSRCzechRepublic

Na spolupráci se těší

Jakub Horký
Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Reed Personnel Services , IČO: 28373022, Na Příkopě 22, Praha 1, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Sociální péče

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3969475  Datum zveřejnění: 17.9.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc