Vrchní sestra

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Šumperk, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, významnou a stabilní společnost, hledáme kandidáta na pozici: Vrchní sestry

Jelikož se jedná o diskrétně obsazovanou pozici, velmi rád bližší informace o společnosti a pozici poskytnu osobně

Náplň práce:

- Řízení týmu zdravotnického personálu
- Odpovědnost za kvalitu poskytované péče
- Objednávání, evidování a vydávání zdravotnického materiálu a léčivých prostředků
- Odpovědnost za vykazování zdravotní péče na pojišťovny
- Účast při výběru a přijímání zdravotnického personálu

Požadujeme:

- Ukončené odborné vzdělání Všeobecné sestry
- Organizační schopnosti
- Trpělivý a vstřícný přístup
- Spolehlivost, týmovost

Nabízíme:

- HPP na dobu neurčitou
- Pravidelné roční navyšování mzdy
- 25 dní dovolené
- Dotované stravování
- Odborný růst a vzdělávání

Pokud Vás tato příležitost zaujala, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Váš životopis. Pokud máte Linkedin, rád s Vámi zůstanu i zde v kontaktu:https://www.linkedin.com/in/horkyjakub/

Sledujte nás na www.reedglobal.cz, www.facebook.com/RSRCzechRepublic

Na spolupráci se těší

Jakub Horký
Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Reed Personnel Services , IČO: 28373022, Na Příkopě 22, Praha 1, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Sociální péče

Zdravotnictví a sociální péče

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3969663  Datum zveřejnění: 17.9.2020