Security Operátor

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost specializující se na security operations, právě hledáme kandidáty na pozici Regional Security Operator. Pokud máte zkušenost z oblasti security nebo risk managementu, chcete být tak trochu superhrdinou a hledáte novou, zajímavou příležitost, rozhodně čtěte dál!

Jako Regional Security Operator BUDETE:
• Dohlížet na každodenní provoz Security Operations Centre (SOC) v rámci osmihodinových směn
• Monitorovat dění na pracovištích (síťové videokamery)
• Pracovat s technologiemi a kontrolovat veškeré SOC technologie, jako je řízení přístupu (access control), network videa atd.
• Identifikovat a okamžitě a vhodně reagovat na vzniklé incidenty, aktivovat alarmy
• Zajišťovat nápravu, kontaktovat a pracovat s pohotovostními službami a dalšími agenty monitorování dle pokynů
• Sestavovat zprávy o vzniklých incidentech a následně je reportovat, velmi kvalitně, detailně a přesně, shromažďovat veškeré záznamy
• Poskytovat pomoc při šetření incidentů (náhled do kamerových záznamů apod.) dle příslušného kodexu
• Mít aktivní přehled o veškerém dění na monitorovaném prostředí a podporovat tak bezpečnost a efektivitu práce
• Další adhoc úkoly

A požadavky?
• Být svědomitý, nebrat práci na lehkou váhu – bude na Vás stát bezpečnost zaměstnanců
• Jen tak se něčeho nezaleknout, umět zachovat chladnou hlavu, být odolný vůči stresu
• Angličtina na velmi dobré komunikatvní úrovni je MUST
• Schopnost velmi dobře, stručně a jasně komunikovat, rychle se adaptovat na vzniklou situaci
• Zkušenost a znalost IT aplikací a softwarů, umět rychle psát na počítači
• Znalost systémů Genetec, C-Cure, Trackforce nebo podobných aplikací je velká výhoda
• Mít technický background spojený se zabezpečovacími systémy (IP sítě, LAN/WLAN)
• Znalost zásad GDPR, udržovat v bezpečí citlivá data
• Licence SIA (nepo podobná licence) je velké plus

Jinými slovy, měl byste být trochu ajťák a trochu superhrdina. Vlastně hodně od obojího.
Pokud Vás poice zaujala a chtěl/a byste se dozvědět více, budu ráda za zaslání Vašeho životopisu a pár slov k tomu, proč byste měl/a být superhrdinou právě Vy.
Na spolupráci se těší
Jitka Klimová

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Významná mezinárodní společnost specializující se na oblast security

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Praxe na pozici/v oblasti

IT Security

Počet let praxe

3

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3984047  Datum zveřejnění: 8.10.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc