Test technik

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte vyhlášku 50 a baví Vás elektro? Rádi doma kutíte, pájíte a celkově se zajímáte o elektrotechniku?

Pokud ano, tak neváhejte a přihlaste se mi na tento inzerát!

Vaším úkolem bude:
• Provádění měření elektrotechnických výrobků
• Analýza a vyhodnocování testů
• Reportování a prezentace zjištěných výsledků
• Pomoc při přípravě testovacích specifikací
• Spolupráce s dalšími odděleními (technologie, kvalita, konstrukce, a jiné)

Dále požadujeme:
• SŠ/VŠ technického směru
• Platná vyhláška 50 §5 a vyšší výhodou
• Základní znalost slaboproudé elektroniky (pneumatika výhodou)
• Znalost principů měření elektromechanických veličin
• Orientace v elektrických schématech, výkresové dokumentaci
• Velký zájem o oblast elektrotechniky a touha se dál vzdělávat

Na co se můžete těšit:
• Týden dovolené navíc
• Odměny vyplácené pravidelně každý měsíc
• Zázemí mezinárodní společnosti
• Možnost dalšího kariérního, profesního i osobního rozvoje
• Zajímavou práci v dynamicky se rozvíjejícím kolektivu
• Příspěvěk na penzijní připojištění, na stravování, dopravu zdarma, a mnoho dalších zajímavých benefitů

Místo pracoviště: Brno
Nástup: ihned
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše CV.

Na spolupráci se těší

Veronika Grosová, REED – Engineering
+420 601 321 464; veronika.grosovaATreedglobal.com

Sledujte nás na www.reedglobal.cz, https://www.facebook.com/RSRCzechRepublic

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Uznávaná, mezinárodní společnost v oblasti průmyslové automatizace.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

Průmyslová automatizace

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Mezinárodní personální společnost působící v ČR a Evropě.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3989385  Datum zveřejnění: 20.10.2020