.NET developer

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co byste měl mít:
• Znalost .NET, C# a WPF
• Zkušenost s prací s desktopovými aplikacemi
• Zkušenost s programováním alespoň 3 roky
• Schopnost číst technickou dokumentaci v angličtině – úroveň B1
• Komunikativní osobnost

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Nadstandartní mzdové ohodnocení a bohatý balíček benefitů
• Prostor pro realizaci svých nápadů
• Flexibilní pracovní dobu, možnost home office, ale i pracovní cesty
• Dovolená navíc a sick days
• Stravenky a příspěvek na penzijní připojištění
• Kanceláře v centru Brna

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Hledáme pro našeho klienta zkušeného . NET developera. Jste člověk, který je zaměřený na desktopové aplikace a kterého baví komunikace s kolegy z ostatních týmů? Pokud hledáte zajímavou výzvu a práci, ve které se budete moci dále rozvíjet a zároveň máte zkušenosti s technologiemi uvedenými níže, zašlete nám své CV.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3995048  Datum zveřejnění: 5.1.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc