Technolog - Specialista

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenost s technologií lakování nebo povrchové úpravy? Rádi byste tuto znalost povýšili na vyšší úroveň a zároveň rádi komunikujete?

Pokud ano, neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Měli byste mít:
• SŠ/VŠ vzdělání technického nebo chemického směru
• Znalost technologií v oblasti povrchové úpravy (id. lakování)
• Zkušenost s tvorbou technické dokumentace
• Komunikativní znalost anglického jazyka
• Schopnost dobře si rozvrhnout práci a komunikovat
• Znalost práce na PC

Vaším úkolem bude:
• Příprava technologie včetně dokumentace
• Tvorba prac. postupů, optimalizace procesů
• Komunikace s dalšími odděleními a pobočkami s cílem získat potřebné informace k technologii, projektu
• Příprava a realizace nových projektů za účelem zvýšení produktivity a kvality výroby

Společnost nabízí:
• Zaučení a propracovaný adaptační program hned ze začátku
• 1 týden dovolené navíc
• Možnost rozvoje na různorodých vzdělávacích kurzech
• Home Office po domluvě s Vedoucím
• Bonusová složka ve výši až jednoho platu za rok
• 7h pracovní doba
• A další benefity

Místo pracoviště: Jihomoravský kraj
Nástup: dohodou
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše CV.

Sledujte nás na www.reedglobal.cz, https://www.facebook.com/RSRCzechRepublic

Na spolupráci se těší
Anna Nováková, REED – Engineering
+420 702 093 129; [email protected]

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Úspěšná nadnárodní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3995408  Datum zveřejnění: 4.11.2020