Senior účetní

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Kladno, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.02.2021
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 70 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naše společnost se rozrůstá a rádi bychom přijali hlavní účetní do našeho evropského týmu. Ideální kandidát by měl mít rád čísla, zkušenosti s MS Excel / ERP a silné analytické dovednosti. Účetní bude přímým podřízeným vedoucímu evropskému účetní ve Francii. Agenda bude nejprve zaměřena na český subjekt, do budoucna i na další evropské subjekty.

Budete mít na starost:
• Zaúčtování denních transakcí (závazky, pohledávky, hlavní kniha a odsouhlasení bank)
• Rezervace cestovních výdajů
• Příprava měsíčních přiznání k DPH
• Příprava odpisů a časového rozlišení dlouhodobého majetku
• Udržování účetní kontroly přípravou a doporučováním zásad a postupů
• Finanční nesrovnalosti a shromažďování analýz s informacemi o účtu
• Příprava platby ověřením dokumentace
• Odpovídání na otázky účetních postupů zkoumáním a interpretací účetních pravidel a předpisů
• Asistence vedoucímu evropskému účetní při měsíční finanční uzávěrce

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práce v mezinárodním prostředí
• Denní využití anglického jazyka
• Flexibilní pracovní dobu
• Možnost práce z domova
• Stravenky
• Příspěvek na penzijní a životní pojištění
• Bonusy ke mzdě

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Naše společnost je světový lídr v oblasti izolačních materiálů ve sprejové pěně a momentálně hledáme hlavní účetní do našeho evropského týmu.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Finance

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Praxe na pozici/v oblasti

Hlavní Účetní

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Měli byste mít:
• Bakalářské vzdělání v oblasti účetnictví
• Pracovní zkušenosti jako účetní
• Zkušenosti s funkcemi hlavní knihy
• Zkušenosti s prací s mezinárodními společnostmi
• Praktické zkušenosti s MS Excel a účetním softwarem (SAP)
• Velká pozornost věnovaná detailům a dobré analytické dovednosti
• Organizační dovednosti
• Schopnost efektivně plnit více úkolů a stanovit priority práce
• Schopnost zacházet s citlivými a důvěrnými informacemi
• Dobrá znalost angličtiny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3997454  Datum zveřejnění: 9.11.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc